Hiiumaa vallale parimatest parim

Hiiumaa vallale parimatest parim

MTÜ Ühine Hiiumaa liikmeskond usub, et Hiiumaa vallale tuleb leida parimatest parim vallavanema kandidaat läbi konkursi, kuhu kutsutakse kandidaadid personaalselt, Hiiumaaga seotud tugevate tippjuhtide hulgast. „Vallavanem peab olema eelkõige väga hea tegevjuht, kes suudab erakonnaüleselt saare eest seista nii kohalikul kui riiklikul tasandil. Lõplik valik sõltub läbirääkimistest teiste osapooltega Hiiumaa valla vallavolikogus. Oleme ka ise valmis esitama paar tugevat vallavanema kandidaati.

Konkreetseid nimesid praegu veel välja ei too, et kaitsta neid inimesi poliitilises valimisvõitluses läbipõlemise eest,” selgitas ühingu juhatuse esimees Margit Kagadze.

MTÜ Ühine Hiiumaa on hiidlaste endi poolt asutatud vabatahtlik poliitiline ühendus, mille eesmärgiks on hoida diskussiooni Hiiumaa tuleviku üle ja ergutada uutele arengutele ka valimiste vahelisel ajal. Ühingu liikmetest on moodustatud samanimeline valimisliit ja tänaseks on valminud väga sisuliselt läbi vaieldud programm. Edasi tegeletakse tegevuskavadega. „Meid ühendab soov käivitada positiivseid arenguid Hiiumaa elus, mitte kitsad ideed või millegi vastu olemine“ kinnitas Kagadze. Tänaseks on ühinguga liitunud 42 inimest.

Lisainfo:
Margit Kagadze
MTÜ Ühine Hiiumaa juhatuse esimees
kontakt@yhinehiiumaa.ee
tel 53474137