Räägime Hiiumaa tulevikust!

Räägime Hiiumaa tulevikust!

Kohalike volikogude valimiste eel kutsub MTÜ Ühine Hiiumaa nii hiidlastest valijaid kui ka kandidaate avalikele valimisdebattidele, et ühiselt arutada Hiiumaa tuleviku ja arengu üle.

Valimisväitlused toimuvad kõigis valimispiirkondades – Emmastes, Käinas, Paladel, Kärdlas, Kõrgessaares ja Kõpus. Räägime kohalikel teemadel ja arutame, kuidas nii piirkonna kui kogu Hiiumaa elu paremaks muuta. Millised on meie lähiaja kaugemad soovid ja eesmärgid ning kuidas neid kõige paremini täita. Lisaks kandidaatide seisukohtadele on ka valijatel kindlasti võimalik esitada küsimusi ja teha omapoolseid ettepanekuid. Aktiivne osavõtt igati oodatud!

Lisaks piirkondlikele debattidele on kavas korraldada ka kaks suuremat diskussiooni. Esimene neist toimub 1. oktoobril Suuremõisa lossis ning on eesmärgistatud üle-Hiiumaaliste ja ka laiemate teemade üle arutamiseks. Kuna ühises suures volikogus on esindatud kõigi hiidlaste hääl, tuleb seal tegelda ka meie suurte ühiste asjadega.
Teine sarnane debatt toimub Tallinnas, kuhu on oodatud eelkõige need hiidlased, kes kooli või töö tõttu on seotud mandrimaaga, kuid kes hoolivad oma kodusaarest ja tema tulevikust.

Kõiki arutelusid modereerib ajakirjanik Urmas Lauri.

21. sept kell 18.00 Emmaste (Emmaste Avatud Noortekeskus)
22. sept kell 18.00 Käina (Käina Kultuuri- ja Huvikeskus)
25. sept kell 18.00 Palade (Palade Põhikool)
26. sept kell 18.00 Kärdla (Kärdla Kinosaal)
27. sept kell 18.00 Kõrgessaare (Kõrgessaare Vaba Aja Keskus)
28. sept kell 18.00 Kõpu (Kõpu Rahvamaja)
01. okt kell 15.30 Suuremõisa (Suuremõisa loss)
02. okt kell 18.00 Tallinn (Ülemiste City, Ernst Öpiku maja, Valukoja 8, 9. korrus)

Lisainfo:

Aivar Viidik
MTÜ Ühine Hiiumaa
debattide koordinaator
aivar.viidik@gmail.com
tel. 506 4144